Ubytování Liberec - APARTMÁNY ANTONELLI

V současné době nabízíme jen dlouhodobé pronájmy. Informace o volné kapacitě lze získat na apartmany.antonelli@seznam.cz

Nabízíme celoroční ubytování cca 15 km od Liberce a 25 km od hranic s Německem a Polskem. Disponujeme pěti apartmány v nově zrekonstruovaném velkém venkovském rodinném domě v Janově Dole č.p. 26. Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyní a sociálním zařízením. K domu náleží zahrada, která přechází přímo do louky a lesa. Parkování aut je zajištěno v uzamčeném areálu.

Celková kapacita ubytování je 16 osob.

Ubytování pod Ještědem
Ubytování pod Ještědem
Ubytování pod Ještědem Ubytování pod Ještědem

 

Vzhledem ke klidnému prostředí a své poloze, je toto ubytování ideální pro relaxaci a aktivní sportovní vyžití v létě i v zimě - nabízíme celoroční ubytovnání v nádherné přírodě nedaleko města Liberec.

Sportovní areál Ještěd je vzdálen 7 km, golfové hřiště v Rozstání 2 km. Cestou přes vrchol Ještědu je velmi blízko do centra celé oblasti, do stotisícového města Liberec, kde jsou všechny možnosti sportovního, kulturního i kulinářského vyžití, včetně možnosti navštívit nejkrásnější zoologickou zahradu v republice. Hlavní město ČR Praha je vzdáleno asi hodinu jízdy po dálnici.

 

e-mail: apartmany.antonelli@seznam.cz

Více informací na telefonním čísle: +420 739 869 474

Souřadnice GPS pro navigaci:  Loc: 50°42'16.069"N, 14°56'30.804"E